Bahçelievler Elit Kız Öğrenci Yurdu

Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 1049
İlan Tarihi 15 Aralık 2019
Oda Tipi 2 Kişilik Oda
Yurt Tipi Kız Öğrenci Yurdu
Ödeme Şekli Kredi Kartı
Depozito Hayır

Bahçelievler Elit Kız Öğrenci Yurdumuz hiçbir şekilde dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir. Atatürk ilke ve inkılapları içinde, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, özel bir yurttur.

Öğrencilerimizin önceliğini kendi önceliğimiz kabul ederek, takım anlayışıyla, eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızla beklentilerin ötesinde kusursuz hizmet sunmak amacındayız. Güleryüzlü, saygılı aile ortamında, yabancı gibi değil, dost sıcaklığında, güvende ve evinizde olduğunu hissettirerek, mükemmellik anlayışı içinde, benimsediğimiz değerlerimizden ödün vermeden en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Yurdumuz hiçbir şekilde dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir. Atatürk ilke ve inkılapları içinde, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, çağdaş, modern, konforlu bir yurttur.

Yurdumuzun müdiresi uzun yıllar boyunca yükseköğrenim kız öğrenci yurtlarında görev yapmış deneyimli bir eğitimcidir ve ISO 9001 Kalite Standartları sertifikasına sahiptir. Diğer görevlilerimiz de kendi alanlarında yetişmiş, deneyim kazanmış, nitelikli elemanlardır.

Kültür Üniversitesi (Şirinevler), Aydın Üniversitesi (Bahçelievler), Aydın Üniversitesi (Forya), Kadir Has Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi (Davutpaşa), Yıldız Teknik Üniversitesi (Beşiktaş), İstanbul Üniversitesi (Avcılar), İstanbul Üniversitesi (Beyazıt), Marmara Üniversitesi (Bahçelievler) Ulaşım Konusunda Kolaylığımızın Olduğu Üniversitelerdir. Bakırköy İncirli Metrobüs ve Metro duraklarına yürüme mesafesinde olan Bahçelievler Elit Kız Öğrenci Yurdu, Ulaşım Konusunda Sizlere İstanbul İçerisinde En Önemli Kolaylığı Sağlamaktadır..!

TEKNİK ÖZELLİKLER
Hizmetler
Engelli Uygunluğu
Çevre / Muhit
Ulaşım
150 kez görüntülendi.